VÝKUP, PRODEJ, ZASTAVÁRNA KLATOVY

Zastavárna je jedna z nejlepších řešení, jak přijít k financím a zaplatit si tak své dluhy, pokud už vám nikdo nechce půjčit, nebo nechcete-li obtěžovat své známé a příbuzné. Nebo také mít třeba před podporou nebo výplatou na jídlo. Je to sice ne moc originální, a mnoho lidí se necítí zrovna dobře v takové pozici, ale dluhy nepočkají a hlad také ne.

  • Zastavárna vám podává pomocnou ruku.
  • Ráda vám půjčí libovolnou částku, oproti zástavě.

Ovšem v některých případech musí být řádně podložená buď záručním listem, nebo účtem o zaplacení. Pokud si nebude zastavárna jista, že věc nabídnutá k zástavě není adekvátní, potom vám finance neposkytne.

Vykupuje, prodáváme a zastavujeme:

autopříslušenství, autorádia, GPS navigace, elektrické, AKU a ruční nářadí, DVD rekordéry, Blueray přehrávače, domácí kina, digitální kamery a digitální zrcadlovky, jízdní kola, sportovní potřeby, PC monitory, LCD a plazmové televizory, herní konzole SONY PLAYSTATION 3 nebo PSP, X-BOX, Wii, přenosné DVD přehrávače, notebooky, netbooky, PC sestavy, mobilní komunikátory, zahradní techniku, hudební nástroje
a techniku, elektrocentrály, rybářské potřeby, šperky a zlomky ze žlutého a bílého
kovu a další zboží po předchozí domluvě.

U některých druhů zboží vyžadujeme prodejní doklad nebo záruční list. Z tohoto
důvodu si vyhrazujeme rozhodnutí o přijetí zboží do zástavy, bazaru nebo komise.

Zboží musí být funkční, použitelné a čisté. Zastavárna si vyhrazuje právo, po zhodnocení stavu zastavovaného předmětu neuzavřít zástavní nebo komisní smlouvu.

--------------------------------------------------------------------------

Pokud se vám někdy stane, že se dostanete do špatné finanční situace, věřte,že vstupem do zastavárny, jste udělali velmi dobrý krok. Protože nejen, že si nemusíte půjčovat od kamarádů, rodiny, nebo nějakých lichvářů, ale své zastavované zboží si můžete vyzvednout a vyplatit zpět. Je to šance, jak se zbytečně ještě více nezadlužovat. Veškeré smlouvy jsou řádně napsané, takže pokud dodržíte smlouvu splatnosti, můžete si své zboží vyzvednout a třeba zase příště to samé nabídnout.

Prodejci v zastavárně, vám dávají šanci, abyste zůstali stát pevně s nohama na zemi a měli tak možnost dále žít důstojněji i přesto, že jste zadluženi. Což je veliká výhoda a proto bychom si měli zapamatovat, že: „Nikdy se nestyďte za své finanční nezdary, protože kolikrát nikdo neví, jak v dnešní době dopadne.“ Není ostuda spadnout na dno, ale je ostuda nedokázat se nad tím vším povznést a zase se zvednout.

Zdroj tohoto článku: www.rodina-finance.cz